O mně

Váš průvodce zdravého životního stylu

Miluji přírodu a zdravý životní styl

Ahoj! Mé jméno je Petra a o tom, jak žiji přemýšlím každý den. Život je krásný v tom, že se den ode dne můžeme posouvat kupředu a pracovat na sobě. Tím si měníme hlavně svůj vnitřní svět, který je odrazem i toho vnějšího. Pro mě je to podstata života. Zdravý životní styl je mou filozofií a také mou prací a díky tomu jsem naplněná.

Své zkušenosti chci předávat Vám a ráda budu Vaším průvodcem. Našla jsem v tom smysl mého života a přeji si, abychom se jako lidé měli na naší planetě dobře a ona se zase měla dobře s námi.

Co dále obohacuje mé dny je sport a příroda - ať je to procházka lesem, nebo túra v horách, lezení na skálách, projížďka na kole, koloběžce, nebo na vodě, v zimě jsem zase na ledě... Poslední dobou mě na mé životní cestě provází jóga, a tak jsem se rozhodla, že se stanu instruktorem. Pokud Vás to zajímá, velice ráda se o to s Vámi na svých konzultacích i mimo ně podělím.

I já jsem si samozřejmě prošla velkou transformací, než jsem pochopila, jak je v našem těle vše propojené. To jak se cítíme uvnitř se odráží na našem zdraví i vzhledu. Proto se snažím dívat na věci komplexně a dostat své tělo a svůj život do celkové harmonie. To samé praktikuji i se svými klienty. Miluji práci s lidmi, cítím se tak naplněná.

Kdo mě zná, ví, že jsem sama prošla velkou transformací. Měla jsem  období, kdy jsem zrovna nevypadala ani se necítila dobře. Ale právě proto jsem tam, kde jsem a mohu tak navést i Vás. Celý život jsem byla kontinuálně v pohybu. Jezdila na kole, chodila na squash, ale kolik toho sním a že bych měla také relaxovat jsem neřešila. Po jídle jsem se necítila dobře. Stále jsem měla nějaké problémy s trávením, říkala jsem si, proč? Kde je problém? Jím přeci dobře. A tak jsem začala hledat příčinu. Souvisí to samozřejmě i s nastavením naší mysli, se stresem a s celkovým životním stylem, ve kterém se zrovna nacházíte. Má váha byla 72 kg při 156 cm, a tak jsem již nutně toužila po změně. Dnes je má váha 55 kg a cítím se vážně skvěle. A víte, co je na tom také perfektní? Že se snižováním váhy, mi rostlo sebevědomí a dobrá nálada.

Pojďte to taky zkusit, moc ráda Vás tím provedu!

Mé poradenství je pro všechny, kteří chtějí v životě něco změnit, něčeho dosáhnout, ať už zlepšit své fyzické nebo psychické zdraví, začít myslet jinak, změnit svůj zevnějšek i vnitřní nastavení, zvýšit si sebevědomí a dosáhnout vnitřního štěstí a pohody.

Vše v životě souvisí se vším a to se snažím předat i svým klientům a dívat se tak na člověka celostně. Naše celkové zdraví totiž není jen o správné stravě, o pohybu, ale i o dobrých pracovních a osobních vztazích, relaxaci, spánku a o míře stresu, který v životě prožíváme.

Proto vždy se svými klienty hledám cestu, jak pro ně trvale nastavit lepší návyky dle jejich osobních potřeb a hlavně také možností. Ke každému klientovi vždy přistupuji individuálně, proto každá má konzultace je naprosto odlišná a jedinečná!